Huarui Endüstri Parkı, Hengjiang Sanayi Bölgesi, Chashan Kasabası, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

iyi kalite Dikey vida Mikser satış için
iyi kalite Dikey vida Mikser satış için
Carrie,you are a pretty girl and good seller.we have received the machines,and all of them are good using.Thank you for your service.

—— Shawn

Although there is a brief interlude in installing machine,your service is pretty good enough so that we can put on production successfully at last.

—— Mohamed

Thanks for your good service,thanks for your sweet smile,thanks for your useful machines.

—— James

Ben sohbet şimdi

Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd. Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : QIZEN
No. Çalışanları : 30~50
Yıllık satış : 300000-500000
Yıl kurulan : 2005
İhracat p.c : 80% - 90%
Dongguan Qizheng Plastik Machinery Co, Ltd Guangdong Eyaleti Dongguan önemli sanayi bölgesinde bulunan ve 2005 yılında kurulmuştur. Biz plastik makine araştırma, tasarım, üretim ve dağıtım konusunda uzmanım.

Ürünlerimiz hammadde rejenerasyonu geniş p lastik granül dikey ajitasyona dahildir (500kg-15t), büyük yatay karıştırma malzemeleri makineleri (100kg-5t), plastik kırıcılar, plastik karıştırıcılar, Yatay Plastik Blenderler, titreşimli elekler, dikey karıştırıcılar, dehidratörler, otomatik besleme makineleri, lavabolar, yüksek hassasiyetli kalıp sıcaklık kontrolörleri, endüstriyel soğutucular , plastik kurutucular ve basın çevre birimleri ve diğer çeşit çeşitleri. 10'dan fazla çeşit ve neredeyse 100 ürün çeşidi var. Deneyimli ve profesyonel bir ekibimiz var.

Biz tasarım, üretim ve kalıp ekipmanları bakımı yapan bir ana üretim kuruluştur. Makul yapı, enerji tasarrufu performansı ve yüksek üretkenlik ana avantajlarımızdır. Teknik seviye ve tüm endeksler uluslararası standartlara ulaşmıştır. Ürünlerimiz tüm şehirlerde ve Guangdong, Liaoning, Jiangsu ve Zhejiang Eyaletleri gibi Çin'deki illerde satılmakta ve genel müşteriler tarafından övülmektedir. Ayrıca, OEM ve ODM siparişlerini de memnuniyetle karşılıyoruz.

Ürünlerimiz yaygın olarak tanınan ve kullanıcılar tarafından güvenilen ve sürekli değişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilir. Ürünlerimiz tüm dünyada iyi satılmaktadır. Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarı için bize ulaşmak için her yaştan yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Dongguan Qizheng Plastic Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Carrie

Tel: 86-769-33306160

Faks: 86-769-86488580

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)